מחפשים מצבה מסלע מיוחד? במקומות רבים עושים שימוש באבנים מיוחדות וסלעים מיוחדים לעיצובים. אנו רואים עיצוב של אדריכלות נוף, גינות וגם עיצוב אומנותי, אשר נעשים באמצעות שילוב של סלעים מיוחדים ואבנים שונות.

סיתות בסלע אבן טבעית הוא אחד הדברים המרהיבים שיש. לסלע מיוחד יש את היכולת להעביר מסר או תחושה ספציפית בעיניי מי שמתבונן בו. בשנים האחרונות אנו רואים דרישה הולכת וגוברת לעיצוב מצבות מסלעים מיוחדים.

מצבות מסלעים מיוחדים להנצחה

ישראל היא מדינה מוכת טרור אשר מציאות חייה מכתיבה סביבה ביטחונית לא יציבה. בשני העשורים האחרונים, המדינה כולה התמודדה ועדיין מתמודדת עם מתקפות טרור. אירועים אלה יוצרים לצערנו אבדן כבד בחיי אדם.

כל משפחה בוחרת את הדרך שלה להנציח את יקיריה, אם במצבה על קברם ואם באנדרטה. בחלק מהמקרים מקימים אנדרטה במקום הפיגוע בכדי להזכיר לעולם כולו את מה שהתרחש באותו המקום. בשני המקרים הללו מחפשים סלעים מיוחדים לצורך הקמת מצבה או אנדרטה עם אמירה אישית.

אצלנו תוכלו לבחור סלע מיוחד מתוך מבחר גדול של סלעים המיובאים מכל העולם. מצבות מסלע אוניקס לדוגמה הנו בעל מרקם גבישי המזכיר גבישי אבן קוורץ. צבעו נוטה ללבן אשר ניתן לראות את קרני האור דרכו. אבן סלע האוניקס היא אבן ייחודית המסייעת למתבונן בה להתמקד עם מבטו לזמן ממושך.

סלעים מיוחדים למצבות

מצבות משיש הן מצבות סטנדרטיות הקיימות כמעט בכל בית עלמין. לעתים קיים קושי במציאת חלקת הקבר בתוך בית העלמין הגדול.

שילוב של מצבות מסלע גרניט על מצבה קיימת משיש יכול לסייע בזיהוי המצבה אותה אתם מחפשים. מצבות מסלעים מיוחדים ניתנים לפיסול ולבצע מצבות מיוחדות בהתאם לצורך שלכם. בנוסף הם מתאימים גם ליצירות אומנות המיועדות לשמש כאנדרטאות במקומות שונים בארץ.

הסלעים המיוחדים שלנו מיובאים ממדינות העולם ומכמה יבשות. בכל אחד מהמדינות שורר אקלים שונה המשפיע על היווצרותם של הסלעים. אין סלע אחד דומה לאחר. על סלע הוא ייחודי בפני עצמו. אנו במצבה.קום מבינים את הקושי והצער מולו אתם ניצבים בשעה קשה זו. אנו יכולים לתת לכם ייעוץ וסיוע בבחירת הסלע שלכם.

מעניין אתכם לדעת פרטים נוספים על מצבה מסלע מיוחד לאהובים שלכם? צרו איתנו קשר, אנו כאן לסייע בכל.