היום ניתן לבחור מצבות להנצחה מיוחדות ומקוריות היכולות להביע ולייחד את חיי הנפטר.

מעגל החיים מורכב מלידות חדשות וממוות. יש המאמינים כי כך ברא אותנו האל כאשר לכל אדם זמן המוקצב לו בחייו. מעגל החיים הוא כזה בו אין חיי נצח ואנשים הולכים לעולמם.

תהליך האבל והקבורה הוא מלא בכאב ובעצב. קשה להיפרד מאדם קרוב ואהוב, בין אם נפטר בשיבה טובה ובין אם בנסיבות אחרות. בכל מקרה של פטירה יש לדאוג לחלקת קבורה ולמצבה.

מצבות להנצחה מסלעים – מצבה מסלע טבעי

כאשר חושבים על מצבה חשוב לזכור כי בכל שנה בזמן האזכרה בני המשפחה נפגשים בכדי להתייחד עם היקירים להם. ישנן כל מיני סוגים של מצבות, רובן מצבות סטנדרטיות העשויות שיש אשר להן כיתוב בצבע שחור.

מי שחשוב לו להנציח את הנפטר בדרך שונה המשקפת את דרכו, כדאי שיכיר את האפשרות של מצבה מסלע טבעי. כיבואנים של סלעים ואבנים מיוחדות ממקומות שונים בעולם, אנו נחשפים למגוון גדול ורחב של סלעים. סלעים אלה מגיעים אלינו ממקומות טופוגרפיים שונים ברחבי העולם ומכאן הייחודיות שלהם.

סלע אסייתי הוא דוגמה לסלע מיוחד המשמש כמצבה. היווצרותו של הסלע מתחיל מגוונים שונים של חול ואדמה אשר בעזרת זרימת המים נוצר עיצוב של צבעים וקווים מיוחדים בסלע. מצבות מסלע אסייתי הן מיוחדות ויכולות בדרכן המיוחדת להביע אמירה ולהעביר מסר.

עיצוב מצבות ואנדרטאות

גם אנדרטאות בדיוק כמו מצבות להנצחה ניתן לעצב מסלעים מקוריים ומיוחדים. אנדרטה גדולה מסלע גדול היא בעלת אפקט גדול. הסלע מעורר אתו מחשבה והתבוננות. הריקועים הטבעיים שנוצרו בו, צורתו הטבעית והצבע המקורי שלו, נכנסים ישירות ללב ומעוררים סוג של השראה ממשית.

מחשבה מקורית ושונה מהנורמה הבאה לידי ביטוי בעיצוב מצבות ואנדרטאות מיוחדות, מעצימות את תחושת ההזדהות עם המקרה ועם אלה שהלכו לעולמם. אנדרטה מספרת סיפור חיים, סיפור גבורה, סיפור על קרב שהתרחש בו מישהו שילם בחייו בכדי שמעגל החיים יוכל להמשיך ולהתקיים.

עיצוב אנדרטאות מסלעים טבעיים אפשרי לביצוע. אנו רואים דרישה לנושא גם בתחום האמנותי מפסלים המעוניינים לעצב אנדרטה מיוחדת.

לפרטים נוספים בכל הנוגע למצבה מסלע טבעי, צרו קשר או חייגו: 08-8599945