מצבה לכלב מצבות לחיית מחמד

מצבה לכלב בהתאמה אישית

מצבה לחתול בית עלמין לחיות מחמד מצבה לכלב

מצבה לכלב ולחתול

מצבות לכלבים בית קברות לחיות מחמד מצבה לחתול

מבחר מצבות לכלבים בשטח התצוגה של כפר הסלעים

מחפשים מצבה לכלבים? מצבות לכלבים קיימות עוד מימי קדם, כאשר אנשים רצו לקבור את חיות המחמד האהובות עליהם באופן מכבד, מוקיר את זכר החבר הנאמן, במקום אליו יוכלו לבוא לבקר ולהביע געגועים לבעל החיים האהוב ותפקיד החשוב שהיה לו בחייהם.

אך היכן ניתן לקבור את החבר הכי נאמן שהיה לכם ואיך אפשר להציב מצבה לכלב, שתכבד את זכרו, באופן הראוי ביותר?

מצבה לכלב שהוא גם בן משפחה

למרות שהן קיימות כבר אלפי שנים מצבות לכלבים הופכות נפוצות יותר עם השנים, פשוט כי כלבים הפכו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה המגדלת אותם.

הם חברים טובים, בני לוויה נאמנים, מפיגים את הבדידות, מחנכים את הילדים שלנו לאחריות ודאגה לאחר, הם מביעים אהבה ללא תנאי וללא גבולות, מעודדים אותנו ברגעים קשים וממלאים את הבית בשמחה, אהבה ונחמה.

לכן, כאשר חבר משפחה כה יקר הולך לעולמו, הוא מותיר אחריו חלל גדול, כפי שניתן לצפות מכל בן משפחה.

מצבות לכלבים – כמו לכלבי היחידות המובחרות

יחידת הכלבנים של צה”ל – עוקץ – מקפידה על קבורה נאותה ומכבדת לכלבים ששירתו בה בגבורה, הצילו חיי אדם או שירתו נאמנה, עד גיל זקנה מופלג את חבריהם בני האדם.

ההנצחה המכובדת שמקבלים כלבים אלה נתנה גם היא השראה לבעלי כלבים רבים אחרים, המבקשים לתת לבן הלוויה הנאמן שלהם את הכבוד האחרון הראוי לו.

איפה מציבים מצבה לכלבים?

ניתן לקבור כלב ולהציב לו מצבה באחד מבתי הקברות לחיות הפזורים ברחבי הארץ.
בית קברות לחיות מציע שירותי קבורה מכבדים, בחלקות קבר מטופחות ומתוחזקות להפליא, לצד שירות איסוף בעל החיים לאחר מותו.

איך מעצבים מצבה לכלב?

עיצוב מצבה לכלב הוא עניין אישי – כמו עיצוב של כל מצבה אחרת. אפשר לעצב לוח אבן עם תמונת הכלב חרוטה או מוטבעת עליו, או לפסל את דמות הכלב באבן, לכתוב משפט זיכרון שיזכיר לכם את החבר היקר או יבטא באופן תמציתי את המהות, האישיות והמשמעות שהייתה לו בחיים שלכם.

אפשר ליצור מצבה לכלב בצורת גוש אבן טבעי וגולמי, מסוגים שונים של אבנים וסלעים, או ליצור מהם צורות שונות לבחירתכם – החל בצורת לב שבור או אבן חלקה וגדולה עם שם הכלב, וכלה בלוח שיש חלק ומלוטש עליו נחקקות מילות פרידה.

מצבות לכלבים מבית מצבה. קום

חברת מצבה.קום הוקמה כדי לתת מענה לאנשים המעוניינים ליצור מצבות מיוחדות, להנציח את יקיריהם עם מצבה עשויה מסלע טבעי, עם מראה מיוחד, או סלע מפוסל ביד אומן.

החברה מתמחה באיתור ויבוא של סלעים מיוחדים ונדירים, להנצחת חברים ובני משפחה יקרים ונדירים לא פחות וכן מציעה ליווי מקצועי בתכנון ועיצוב מצבה מקורית.

לסיכום

מצבה לחבר הכי נאמן שהיה לכם אי פעם יכולה לשקף את המהות שלו ואת המשמעות שהיתה לו בחיים שלכם באופן מדויק, מכבד ומרגש.
אם יש לכם שאלות נוספות בנוגע למצבה לכלבים, צרו איתנו קשר למידע נוסף!