כשאדם הקרוב אלינו הולך לעולמו, הדבר היחיד שנשאר לנו ממנו הוא הזיכרון, אנו נזכרים באיך הוא היה בתור אדם, המעשים שהוא עשה למען האחר והסביבה, למען המשפחה והחברים ולא שוכחים.

המעט שאנו יכולים לספק עבור אדם קרוב לאחר לכתו הוא קבורה מכובדת, שממחישה את אופיו ופועלו בטרם עזיבתו את העולם.

מצבות מיוחדות עם סלע בצבע או צורה הממחישה את אופי האדם בטרם לכתו הינה קבורה מכובדת, שמאפיינת את האדם ומספקת את התחושה שלא שוכחים אותו והוא נצור בזכרון האנשים הקרובים אליו.

מצבות מסלע בזלת מצבות אמנותיות מצבה מפוסלת מסלע גרניט שחור

מצבה מפוסלת מסלע גרניט שחור

מצבות בהתאמה אישית

כדי ליצור את הקבורה המתאימה לאדם בהתאם לאופיו בטרת לכתו יש להשתמש בעיצוב ובסלעים המתאימים ליצירת קבורה זו. אדם שהיה מפזר אהבה כה רבה תתאים לו מצבה עם אלמנט של לב מסלע גרניט לדוגמא ומשפט המתקשר לחייו בטרם עזיבתו את העולם. לכל אדם יש את הסיפור שלו וחיים שלמים שעומדים מאחוריו ובהתאם לכך יש לייצר את קבורתו.

איך יוצרים קבורה בהתאם לאופי האדם?

בליווי של אנשי מקצוע המבינים בתחום ניתן ליצור עבור יקירי ליבכם קבורה מכובדת, המשקפת את חייו בטרם לכתו מן העולם. יש לבחון יחד עם אנשי המקצוע את סוגי הסלעים שתרצו, צורתם, הטקסט שישתלב על המצבה המנציח את האדם, כל הפרמטרים כדי ליצור מצבה בהתאמה אישית.

אנו במצבה.קום לשירותכם, נלווה אתכם לאורך כל הדרך בתקופה הנפשית הקשה שבה אתם נמצאים ונדאג ליצור עבור יקירי ליבכם מצבה מעוצבת בהתאמה אישית לפי בקשתכם.

אנו כאן בכדי לתת לכם יד במציאת מצבה להנצחת יקיריכם
למידע נוסף חייגו אלינו: 08-8599945