רבים מחפשים מצבות מיוחדות ושונות עבור יקיריהם אשר נפטרו. הסיבות לכך הן מגוונות ורבות. חלקם מעוניינים להעביר מסר ולספר באמצעות המצבה דבר מה על חייו של הנפטר. חלקם רוצים להביע את גודל צערם ואת כאבם. חלק פשוט חושבים על הקלות במציאת חלקת הקבר של יקיריהם בתוך השטח העצום והאינסופי של בתי העלמין. מכל סיבה שהיא, בין אם היא רגשית ובין אם היא פרקטית, אנו כאן בכדי לתת לכם את המענה לצורך הזה. אתר מצבה.קום מציג בפניכם מבחר גדול של מצבות מאבנים וסלעים המיובאים מחו”ל במיוחד למטרה זו.

אצלנו במצבה.קום תוכלו לבחור מצבות מיוחדות מדהימות, פשוט חייגו 050-5287704 – אל דאגה גם מתוך הסלעים המיוחדים שלנו תוכלו למצוא מצבה מיוחדת במחיר לכל כיס.

מצבות מיוחדות בהזמנה אישית

אבל ושכול הם נושאים שלא קל להתמודד אתם. בעיקר כאשר מדובר במקרים טרגיים וקשים. אך, עלינו לקבל גם את אשר אין ביכולתנו לשנות. אין אנו יכולים לחיות לנצח או לדעת מי ומתי יפרשו מן העולם. כאשר אנו נאלצים לבחור מצבה, טוב שיש מקום המציע מצבות מיוחדות. מצבות לבחירה ובהזמנה אישית מאפשרות לכם להביא לידי ביטוי את הרגשות העזים אותם אתם חשים לנפטר. כל אבן היא מיוחדת וקסומה בפני עצמה.

אנחנו במצבה.קום מייבאים במיוחד סלעים ואבנים מיוחדות ממדינות העולם כגון סלע בולבוס טבעי ומקורי עד לכאן. הייבוא נעשה בכדי לתת לכם את זכות הבחירה כיצד להנציח את יקיריכם. לא עוד מצבות משיש קרות ומנוכרות. היום ניתן לעצב מצבות מיוחדות מסלעים בעלי טקסטורה ייחודית. בדרך זו, לא ניתן למצוא מצבה זהה אחת לשנייה. כל מצבה היא דגם יחיד ומקורי. אנו מעניקים לכל אחד ייעוץ ויחס אישי בבחירת מצבות בהזמנה אישית.

מצבה מעץ מאובן

מצבה מעץ מאובן

מצבה מסלע אוניקס מלוטש

מצבה מסלע אוניקס מלוטש

מצבה מסלעי גרניט שחור שיש

מצבה מסלעי גרניט שחור

מצבה מיוחדת בעיצוב אישי

בין אם בית העלמין הוא גדול מאוד ובין אם הוא קטן, מצבה מיוחדת היא בולטת וקל לאתר אותה. אנו רואים ושומעים כל פעם על קושי במציאת חלקת קבר וכי כל המצבות נראות אותו הדבר. מצבות מיוחדות כגון מצבות מסלע זכוכית בולטות לעין מה שהופך את האיתור שלהן לקל יותר.

עיצוב מצבה מתחיל בבחירת סוג האבן או הסלע. לאחר מכן יש לשוב על הכיתוב אותו רוצים. ניתן לסתת על גבי האבן את הטקסט וניתן גם להרכיב עליה אותיות ממתכת בכל פונט או שפה שתרצו. בעבר הרחוק, האפשרות לעצב מצבה מיוחדת הייתה תלויה ביכולות פיננסיות מסוימות ובייבוא אישי. היום כל אחד יכול להגיע, להתרשם מהמגוון של סוגי המצבות ולבחור את המצבה שהכי מדברת אליו.


אנו מייצרים גם

הנחת אבן פינה מצבות מיוחדות לב מאבן מצבה מסלע בגדרה במרכז מצבות יפות
מצבה בצורת לב
מצבה זוגית מצבת ראש מצבה בעיצוב אישי מצבות במרכז
מצבה זוגית
אנדרטת אבן טבעית שואה
אנדרטאות ואתרי הנצחה