כידוע, לפי היהדות, כאשר אדם נפטר חובה לקבור אותו כמה שיותר מהר, המזל הגדול הוא שחובה זו אינה חלה גם על הקמת המצבה. לאחר שהשבעה תסתיים תוכלו לבחור את המצבה בצורה רגועה ובנחת. המון משפחות בוחרות  לבצע את הנצחת יקיריהן באמצעות מצבה מסלע גרניט. מה שמיוחד בסלע הזה והופך אותו למתאים ביותר להקמת מצבה, נכתוב בהמשך המאמר.

מצבה מסלעי גרניט שחור

מצבה מסלעי גרניט שחור

מהו סלע גרניט?

גרניט היא למעשה אבן, אבן שידועה מאוד ומבוקשת בתחום הריצוף, מטבחים וכמובן מצבות. צפיפות גבוהה, חוזק וברק שניתן לראות לאורך זמן הם המאפיינים העיקריים של אבן הגרניט. הייצור של הגרניט מתבצע כאן בארצנו, ארץ ישראל ובנוסף מיובא ממגוון מדינות מהעולם, סלע הגרניט נחשב ליוקרתי ואיכותי מאוד ומשויך לקטגוריית הסלעים הטובים ביותר.

יתרונות בניית מצבה מסלע גרניט

חוץ מהמראה היוקרתי והמאוד מכובד של סלע הגרניט, הוא מאוד עמיד ואיכותי. סלע הגרניט עמיד לגשמים ומזג אוויר חם מן הרגיל ותכונה זו מאוד חיונית למצבה שחשופה כל היום והלילה, בכל עונות השנה למזג האוויר שבחוץ.

באמצעות סלע גרניט ניתן לעצב צורות מיוחדות ולשלב בהן חומרים נוספים לעיצוב מצבה מסלע גרניט. כאשר מעצבים מצבה באמצעות סלע גרניט ניתן לבחור בסוג גרניט שתרצו: מלוטש או טבעי ותוכלו לבצע כיתוב בחריטה או הדבקה.

מעבר למראה המכובד והיוקרתי של הגרניט, אבן זו נודעת בשל יכולת העמידות הגבוהה שלה. הגרניט אינו פגיע לגשם או חום ולכן, כאשר מדובר במצבות הנמצאות במקום חשוף, תכונה זו היא חשובה מאד.  מכוון שסלע הגרניט כמעט ואינו עובר תהליך עיבוד, ישנם מספר צבעים בודדים: אפור, שחור, גוונים חומים-אדומים ולבן. יתרון מאוד חשוב של סלע הגרניט הוא שהוא אינו מצריך טיפול מיוחד ולכן אין צורך לדאוג לתחזוקה קבועה והמראה הזוהר נשאר לאורך זמן רב, גם אם רק מבצעים ניקיון פשוט באמצעות סמרטוט.

 

במצבה.קום תוכלו ליצור מצבות מעוצבות מסלע גרניט בהתאמה אישית כפי שאתם מחליטים, עם הקדשה אישית ועיצוב בהתאם לאופיו של המנוח.

אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך 

לפרטים נוספים חייגו 08-8599945