דרך מיוחדת להנציח אדם עם לכתו מהעולם היא עיצוב מצבה מיוחדת עבורו. מצבות מעוצבות עבור אדם יקר אשר אהבנו מבטאות ביתר שאת את דרכו ואת האהבה שחשנו כלפיו. לכל אחד יש את הזיכרון החזק אשר השאיר בנו בחייו ובמותו. מצבה מעוצבת הוא אפשרות לתת ביטוי לכך. ניתן היום למצוא שפע של רעיונות לעיצוב מצבות מקוריות באמצעות סלעים מיוחדים. מצבות מעוצבות מסלעים מיובאים מארצות שונות בעולם מספרות סיפור ייחודי ממש כמו הסלע עצמו.

אצלנו במצבה.קום תוכלו לבחור מצבות מעוצבות מדהימות, פשוט חייגו 050-5287704 – אל דאגה גם מתוך הסלעים המדהימים שלנו תוכלו למצוא מצבה במחיר לכל כיס.

מצבות מעוצבות מסלעים

אנחנו בחברת מצבה.קום מייבאים סלעים ממדינות רבות בעולם ומכל היבשות. אנו רואים כיצד השינויים הטופוגרפיים ושינויי האקלים משפיעים על היווצרותו של הסלע. לכל סלע ישנה טקסטורה מיוחדת, חוזק שונה וצבעים מרהיבים. כל סלע הוא יחיד במינו ואין אחד זהה לאחר. מצבות מעוצבות מסלעים הן דרך מקורית ומיוחדת לחיפוי הקבר הטרי. יש בהן אמירה מסוימת של ללכת בדרך המיוחדת של האדם שנפטר. כל אבן, ממש כמו האדם, מספרת את סיפורה. תהליך היווצרותה, השפעות הרוחות, החול והגשמים כמו בחייו של האדם המתעצבים מסערות שונות.

מצבות מיוחדות נועדו בכדי שכל אחד יוכל התחבר לסיפור המקרה בדרך אחרת. מצבות מסלעים מאפשרות מראה שונה מכל זווית ראייה שמסתכלים עליהן ובכך בולט לעין ייחודן.

מצבה אומנותית מצבות מיוחדות סלעים מיוחדים למצבות

מצבה מעוצבת מעץ מאובן

מצבה מזכוכית מצבות

מצבה מסלע זכוכית

מצבה עם לב מצבות לב שבור מצבה אפורה מצבות יפות מצבות חן מצבות רוני ושמחי בת ציון

מצבה מעוצבת מגבישים וסלעים מיוחדים

מצבות מעוצבות בעיצוב אישי

תהליך האבל הוא לא קל בכלל ויתירה מזאת ההתעסקות בפרטים הנדרשת בעקבותיו איננה פשוטה. אנו מבינים אתכם ומכירים בקושי הטמון בכך. לשם כך, הצוות המקצועי של מצבה.קום עומד לרשותכם במלוא הרגישות בכדי לתת לכם את המענה לו אתם זקוקים. מצבות מעוצבות בעיצוב אישי ניתנות לביצוע בטווח לוחות הזמנים הקיים על פי ההלכה. במתחם שלנו בצומת ביל”ו תוכלו לבחור את הסלע או הסלעים המיוחדים אשר באמצעותם תרצו לעצב מצבה בעיצוב אישי.

אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של סלעים ארץ ישראליים לצד סלעים מיוחדים המיובאים מחו”ל. עיצוב מצבה מסלעים מיוחדים מצליח לרגש ולייחד אותה מהכלל. ניתן לקבל ייעוץ בעיצוב חלקת הקבר באמצעות אבנים מיוחדות וגינון.


אנו מייצרים גם

בתי נרות למצבה מזכוכית מאבן יפה מיוחד
בתי נר למצבה
קישוטים למצבה
לבבות מפוסלים באבן
מצבות שיש טורקי מצבות יפות אבנים מצבות חן מצבה לחזן מנחם
מצבה מסלעי זכוכית