מצבות מיוחדות – מעוצבות מגוון האפשרויות

בחירת מצבה מהווה צעד לא פשוט עבור משפחה, אשר רק לאחרונה איבדה בן משפחה אהוב ויקר.
יחד עם זאת, מכיוון שתפקידה של המצבה, הוא לציין את מקום הקבורה של הנפטר ולספר מעט פרטים לגביו, המטרה תהיה בדרך כלל לבחור במצבה איכותית ומרשימה, אשר תנציח את הנפטר בצורה מכובדת.
כל מי שתר אחר מצבה, עתיד לגלות היצע רחב של מצבות מיוחדות, אשר נבדלות אלו מאלו בפרמטרים כגון: סוגי החומרים מהן הן עשויות – זה יכול להיות, שיש, גרניט או סוגים אחרים של אבנים. גם צורת עיבוד האבן יכול להשתנות וליצור למצבה נראות ייחודית ושונה.
בנוסף על כך, קיימת אפשרות להוסיף אלמנטים מיוחדים אשר ישדרגו את נראות המצבה, כמו לדוגמא, מקום לנר נשמה ועוד..

מצבות מיוחדות – איך לבצע את הבחירה?


הדרך הטובה ביותר לבחור מצבה, עוברת בשלב הראשון בעיון באפשרויות המוצעות – כאשר, היכרות עם כל אותן מצבות מיוחדות, יאפשר בסופו של דבר לבצע את הבחירה אשר תענה בצורה המיטבית על הצרכים ועל העדפות של המשפחה.
כאן חשוב לציין, שבחירת מצבה מהווה עניין אישי ורגשי לכן, כדאי לקחת את הזמן, להתייעץ עם המשפחה ובסופו של דבר לבצע את הבחירה.
חשוב להדגיש, כי גם טווח המחירים של מצבות מיוחדות הינו רחב יחסית – כך שלאחר שמתכננים את התקציב המוקצה עבור המטרה, ניתן להתמקד אך ורק באותן המצבות הרלוונטיות.
כאמור, גם בתחום של בחירת מצבות מיוחדות הבנת הצרכים ואיסוף הידע המתאים, יוכלו לשרת אתכם ולאפשר לכם לבצע את הבחירה המיטבית מתוך היצע האפשרויות.  

בחירת הכיתוב


כאמור, אחרי שהשקעתם זמן ומחשבה בבחירת מצבות מיוחדות, חשוב שתקפידו גם לתכנן בתבונה את מה שיהיה כתוב על גביהן ואיך הכיתוב יראה – פונטים, צבעים וכיוצא בזה.
חשוב לזכור, כי שימת דגש על כל אותם הפרטים אשר יוצרים בסופו של דבר את המצבה, מאפשרת להיות שלמים עם התוצאה.
אם הקפדתם לבחור בתבונה את החברה ממנה תזמינו את המצבה, תזכרו אף לשירותי ייעוץ מקצועי וליווי לאורך כל הדרך, מה שיקל עליכם את הליך קבלת ההחלטות.

מצבות מיוחדות