מצבות מאבן במרכז הארץ

מצבות חייבות להיות עשויות משיש, נכון? מסתבר שזה לא חייב להיות נכון. ויש עוד כמה מיתוסים בנושא שמסתבר שאינם נכונים. לדוגמא, אפשר למצוא מצבות ברשת (אונליין) וניתן להנציח כל אחד בצורה מיוחדת, בעזרת מצבה מיוחדת.

איך לכבד את זיכרו של אדם

אי אפשר למדוד את מידת יגונו של אדם, כאשר מישהי יקרה או מישהו יקר הלך לעולמו. קשה למצוא את המילים לנחם, ולפעמים רצוי פשוט לכבד את זיכרו של אדם בשתיקה מכובדת. אך את מקום קבורתו של איש או אישה אי אפשר לסמן, לא באמצעות דמעות ולא באמצעות שתיקה, לא באמצעות מילים ולא באמצעות צעקה. את מקום הקבורה של מי שהלך לעולמו נהוג לסמן באמצעות מצבה מכובדת. מישהו היקר לכם נפטר לאחרונה? אם תחפשו אחר מצבות במרכז, תוכלו למצוא את הדרך לכבד את הזיכרון, על ידי מצבה איכותית, מהסוג הרצוי לכם.

מצבות במרכז

מצבות.קום מצבות במרכז הארץ, מצבות לכל כיס, מצבה במרכז

האם מצבות במרכז חייבות להיות בנויות משיש

אחד החומרים הפופולריים כיום להכנת וסיתות מצבות הינו השיש. למעשה מדובר על משפחה של סלעים, שהוקשחו והתהדקו במעבה האדמה. אבל לא רק מצבו משיש יכולות לשמש על מנת לסמן את מקום הקבורה שבבית העלמין. לצורך רישום פרטי הנפטר או הנפטרת ולמען כבודם, אפשר לעשות שימוש גם באבנים או סלעים מכל מיני סוגים אחרים. לצורך כך אפשר להשתמש בסלעים שמקורם בארץ ישראל או באבנים שמקורן בחו”ל. אפשר לבחור מצבות שתיראנה כמו אבן טבעית, מקורית וענוגה, או לבחור מצבות שתיראנה כמו סלע מעובד, בצורה מאוד יוקרתית ומרשימה. איש איש וסגנונו, כל אישה והדרך שרוצים לזכור אותה.

מצבות במרכז, אפשר לבחור אונליין?

העולם הווירטואלי הפך ללא ספק לעולם ומלואו. אנשים יכולים לנהל חיים שלמים אונליין, אבל כאשר מישהו נפטר, הדבר קורה רק בעולם האמיתי, המוחשי הממשי. יחד עם זאת, אם אתם מחפשים מצבות במרכז, אבנים לאנדרטאות או סלעים לסימון חלקות קבר בצורה אישית ומיוחדת, תוכלו לבקר באתר מצבה נקודה קום. באתר אפשר להתרשם ממגוון רחב של סלעים ואבנים, תמונות ודוגמאות, להנצחה לאו דווקא באמצעות מצבות שיש רגילות וסטנדרטיות.