מצבה מעוצבת היא דרך מיוחדת ושונה להנצחה של אדם אהוב. אנו רואים לא מעט אנשים הבוחרים להנציח את יקיריהם באמצעות מצבות מסלעים מיוחדים. הייחודיות של הסלעים יכולה להעלות את הרמה של המצבה לכדי עבודת אמנות של ממש. מצבות אמנותיות הן בדרך כלל מצבות מלאות רגש ומעבירות סיפור מיוחד או מסר. היכולת שלנו לבטא את רגשות בדרכים אמנותיות מחזקת אותנו בימים קשים.

מצבות אמנותיות לאנשים מיוחדים

אמנים ההולכים לעולמם מותרים אחריהם שובל של אנשים שאהבו אותם. זמרים מפורסמים, שחקנים או יוצרים נגעו בדרכם המיוחדת בלבבות של ההמונים. חלקת הקבר שלהם הופכת לציבורית ממש כמו כמו חייהם האישיים. לא רק בני משפחה ומכרים מגיעים לפקוד את הקבר, אלה גם מעריצים רבים מרחבי הארץ והעולם. מכאן, שבמקרים מעין אלה מצבות אמנותיות הן דבר מתבקש. ניתן לעצב מצבות מיוחדות מסלעים טבעיים מסוגים שונים. אנחנו בחברת מצבה.קום מייבאים סלעים מרחבי העולם ומכל היבשות. כל סלע הוא שונה ומיוחד מבחינת הגוונים שלו והטקסטורה. ישנה קשת גדולה ורחבה ביכולת שלנו לעצב מצבה אמנותית באמצעות סלעים מיוחדים. ניתן לבקר במתחם שלנו בצומת ביל”ו ולהתרשם מהגדלים של הסלעים, הסוגים השונים, הגוונים והצורות.

 

מצבות מעיצוב מיוחד
מצבות להנצחה מעוצבות

הנצחה בדרך מיוחדת

עם כל הקושי והכאב הכרוכים בתהליך האבלות, יש משהו בהשלמה ובהבנה של מעגל החיים. אנשים באים לעולם והולכים ממנו. התקווה והשאיפה היא לחיות חיים מלאים באושר ובבריאות טובה. לא תמיד זה מצליח ואם כן אז לא לכל אדם. כל עוד האדם חי, עליו לחיות למצות כל רגע בחייו בצורה הטובה ביותר. הדרך אותה אדם עשה בחייו יכולה לבוא לידי ביטוי באמצעות מצבה אמנותית המתארת במידה מסוימת את דרכו. הנצחה עם מצבות אמנותיות מראה לנו את העושר הרוחני אשר האדם שנפטר התברך בו. ישנם סלעים המגיעים בצורות כמו מיוחדות כגון סלע בולבוס. מצבות מסלע בולבוס קלות יותר לעיצוב בשל צורתו של הסלע. לעומתן, ישנם סלעים הנוחים יותר לסיתות ולעיצוב. בכל אחד מהמקרים ניתן לצרף אותיות ממתכת.

זקוקים לעזרה ולסיוע בבחירת מצבה מיוחדת?
השאירו פרטיכם בטופס וניצור עמכם קשר

[contact-form-7 id=”26509″]