מצבה אבל קצת אחרת

מומחים למצבות יודעים לספר שהרבה אנשים מעדיפים כיום להזמין מצבה לכאורה כמו כולם, אבל גם קצת אחרת. ומה זאת אומרת? זאת אומרת שניתן ליצור אותה מאבן או סלע, בדרך קצת יותר יצירתית ולפעמים גם הרבה יותר מיוחדת.

מצבה מפוסלת או מסותתת

דרך אחת לדוגמא, שמאפשרת ליצור מצבה אבל קצת אחרת, היא באמצעות שימוש בטכניקות של פיסול. מומחים לאבנים יכולים להעניק לכל סלע או אבן טיפול מאוד מיוחד. ביד רגישה ועם כלי עבודה מתאימים, ניתן לפסל אבנים, לסתת סלעים. היצירה משלבת עיצוב מיוחד אך מקורי, עיצוב מכובד שנותן הרבה כבוד אך גם נראה אחרת לעומת אין ספור מצבות מקובלות או סטנדרטיות.

סלע ניתן להחליק בצורה מאוד מיוחדת. ניתן להשאיר את העיצוב עם שכבות שונות, פסים או נימים טבעיים. ניתן לבצע עיבוד מבוקר, ליצור עיצובים מעוגלים, עם קווים מיוחדים, שמרגישים כלפיהם קשר. אפשר לייצר בכל מיני טכניקות את המצבות הגדולות או הקטנות, לקבר ליחיד או חלקת קבר משפחתית, לבני זוג שרוצים מקום למנוחת עולמים משותפת. את העיצוב המפוסל אפשר לשלב עם צמחים ששותלים לאחר מכן, ניתן להציב ספסל מפוסל עבור המבקרים. תוכלו להתייעץ לקבלת רעיונות או דגשים שיותאמו באופן אישי.

מצבה לא סטנדרטית לא חייבת להיות יקרה

חשוב לנו להדגיש כי מצבה שאיננה סטנדרטית איננה חייבת להיות יצירה יקרה באופן מיוחד. זה ענין של גישה, שירות ומקצועיות. במצבה נקודה קום אפשר להתרשם מהרבה מאוד דוגמאות של מצבות לא סטנדרטיות שאנשים הזמינו עד כה. האפשרויות הללו מאוד מתאימות לאנשים שרוצים להוקיר את זכר הנפטר בצורה קצת שונה. לדוגמא, סלע שנראה דווקא פחות מלוטש ומהוקצע, משהו שמעניק יותר חיבור עם אימא אדמה. חיבור עם הטבע או עם סממן רצוי אחר. האפשרויות הרבות מאפשרות דרך ביטוי אישית ומקורית. המצבות המיוחדות גם נותנות איזה שהוא ייחוד נוסף. כמו שעץ קצת שונה מתבלט בתוך חורשה של עצים אחידים. את המצבות הללו קל מאוד לזהות אפילו מרחוק. בכל פעם שעולים אל הקבר, מהר מאוד מזהים את המקום, תמיד ובכל שעה.

הנצחה מרגשת עם מצבות מסלעים מיוחדים