למרות שכולנו מעדיפים להדחיק את המחשבה על מות יקירינו, אנו חייבים ברגעים שאחרי הנורא מכל, להקדיש מחשבה על בחירת מצבה מתאימה. בחירת מצבה חשובה מאוד, במיוחד כאשר מדובר בחודש של האזכרה, בה מתאספים כל בני המשפחה. כיצד לבחור מצבה?

מתי יש לבחור את המצבה?

את המצבה יש לבחור לאחר סיום השבעה על מנת שתהיה מוכנה באזכרה המתבצעת כחודש לאחר הקבורה. מאחר שישנם סוגים שונים של מצבות, חשוב לברר לגבי הסוגים השונים ולבחור את המצבה שמתאימה לנפטר. חשוב שתסגרו עם חברת המצבות את כל העניינים על מנת שהמצבה תהיה  מוכנה בזמן לאזכרה. ככל שתקדימו כבר לקראת יום השבעה לראות ולבחור את המצבה המתאימה כך היא תהיה מוכנה בזמן.

למה חשוב לשים לב?

בעת בחירת מצבה לנפטר חשוב לשים לב לדברים הבאים: סוג המצבה, כלומר מאיזה אבן עשויה המצבה והאם היא עמידה לאורך זמן? כיצד לבחור מצבה?  גודל המצבה, האם הגודל מתאים למקום בו קבור הנפטר או שצריך מצבה קטנה יותר?  צבע מילוי הכיתוב האם הצבע של האותיות הוא עמיד לאורך זמן או לא?האם הוא מעופרת או מחומר אחר? בטרם השוואת המחירים בין בוני המצבות השונים חשוב לברר עם הנהלת בית הקברות האם יש הגבלות כלשהן על בחירת המצבה ואם כן מהן.

מצבות אבן

מצבות מעוצבות אבן נחשבות כמצבות במחיר נוח לכל כיס, באיכות גבוהה במיוחד. במצבה.קום תוכלו לבחור את סוג האבן שתרצו, את סגנון הכיתוב על גבי המצבה וכמו כן ליווי לאורך כל הדרך, כדי שתוכלו לקבל קבורה ראויה ומכובדת ליקירי ליבכם.