כאשר אדם קרוב הולך לעולמו, זוהי תקופה לא קלה בכלל, במיוחד מבחינה מנטלית ונפשית. בזמן הזה על הקרובים להתמודד ולהשלים עם האובדן וזהו תהליך לא פשוט, שלוקח הרבה זמן. בנוסף לכל הקושי, יש להתמודד עם בחירת מצבה שתייצג את הנפטר בצורה המכבדת ביותר. אנו במצבה.קום מבית סלעים.קום מבינים את הקושי בבחירת מצבה, הרבה לקוחות שפונים אלינו מגיעים בסימן שאלה גדול, של כיצד בוחרים מצבה, ממה מתחילים, במה בוחרים ואנחנו כאן כדי לסייע ללקוחותינו להתמודד עם השאלות ולמלא את כל הדרישות.

כיצד בוחרים מצבה

כיצדים בוחרים מצבה? מצבה.קום עונים לכם על השאלה

כיצד בוחרים מצבה ? זוהי שאלה באמת לא פשוטה וכדי לענות לכם על כך בצורה מדויקת, נצטרך לקבל מידע על הנפטר וכך נוכל להתאים את סוגי הסלעים שיתאימו למצבה ועוד. אך אם תשאלו אותנו באופן תאורטי, התשובה שלנו תהיה כזו:

בחירת מצבות מעוצבות תתבצע באמצעות מספר שלבים:

  1. בחירת סוג הסלע- סוג הסלע הנבחר למצבה יתבצע לפי אופיו של הנפטר, ישנם סלעים יותר צנועים, ישנם סלעים יותר גרנדיוזים וכל אחד מהם מעביר מסר אחר ומעניק למצבה מראה שונה. לדוגמא: עיצוב מצבה מסלע בזלת יצור מראה יותר בולט ואילו מצבה מסלע מקופלת יצור מראה יותר עדין וצנוע.
  2. בחירת אלמנטים על גבי המצבה – ניתן לצרף על גבי המצבה סלעים בצורות שונות, כגון: לב, עיגול וכד’. על גבי הצורות ניתן לצרף חריטה, כיתוב וכד’.
  3. בחירת כיתוב על גבי המצבה- בחירת כיתוב על גבי המצבה זהו דבר שדורש מחשבה, הכיתוב צריך להתבצע בהתאם לאופיו של המנוח/ה, הכיתוב הוא ההנצחה של הנפטר, זהו כיתוב שנכתב ישירות מהלב מקרובי המשפחה והאנשים הקרובים ביותר.

מצבות מסלעים של מצבה.קום

במצבה.קום מבית סלעים.קום ישנו מבחר גדול ועשיר במיוחד של סלעים מכל רחבי העולם שמתאימים עבור עיצוב וייצור מצבות. כל שעליכם לעשות כאשר אתם פונים אלינו הוא להתכוונן עם סגנון המצבה שתרצו ואנחנו כבר נדאג לסייע לכם בבחירת סוג הסלע המתאים עבורכם וכל מה שתצטרכו.

כיצד בוחרים מצבה

אם אדם קרוב לליבכם הלך לעולמו ואתם רוצים להעניק לו את המצבה הראויה והמכובדת ביותר אנחנו כאן בשביל לגרום לכך לקרות. ליצירת קשר חייגו 08-8599945 או הגיעו ישירות לסניף במתחם בילו, קריית עקרון.