אין עוד דברים בעולם שעלולים להיות כואבים וסופניים כמו המוות והפרידה מאדם אהוב. לכן זה לא משנה אם מדובר על אם שהלכה לעולמה, על אב או על כל אדם אחר שהיה יקר ללבכם. מה שבטוח זה  שתרצו לזכור את אותו אדם בצורה הכי מכובדת ויפה שאפשר, כי כל מה שנותר לכם כעת הוא הזיכרון. יש לא מעט דרכים לזכור אדם, אך ביהדות הדרך המקובלת, הנפוצה והחשובה מכולן היא לזכור על ידי מצבות מיוחדות שעושים בבית הקברות. לכן, אם אתם, כמו רבים אחרים, ניצבים היום מול השאלה כיצד נכון יהיה לעצב מצבה לאדם אהוב שהלך לעולמו, אתם לא לבד.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב מצבה?

ראשית, צאו מנקודת הנחה שאם בעבר היו מעט אפשרויות בתחום המצבות כי היה רק שימוש בשיש מעוצב, הרי שהיום זה לא המצב. למעשה, ככל שעוברות השנים אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שפשוט מחפשים סלע גדול, יפה ומכובד שיוכל לשמש בתור מצבה, אז למה שלא תשקלו זאת גם אתם? שנית, בבואכם לבחור את הסלע המתאים, קחו בחשבון שמדובר על עולם ומלואו. יש היום מגוון אדיר של אפשרויות בתחום הסלעים שמשמשים כמצבות והאמת היא, שיש גם אפשרות להביא אותם מחו”ל. לכן, למרות שלא קל להתמודד עם המשימה של בחירת מצבה, כדאי יהיה לקחת את הזמן ולבחון את האופציות לעומק, תהליך בחירת מצבות, אל תשכחו שגם יש לכם מספר שבועות עד גילוי המצבה שכן רק אחרי שלושים יום עושים גילוי מצבה. משמעות הדברים היא שאתם כן יכולים להרשות לעצמכם לבחון את האופציות השונות לעומק, אז למה לבחור בצורה שרירותית עניין חשוב כל כך?

איזה סלע יתאים למצבה מבחינתכם?

כפי שהזכרנו, מצבות מיוחדות הן עולם ומלואו וכך גם הסלעים. זה אומר שכל אחד יוכל לבחור בדיוק את הסלע שמוצא חן בעיניו ושמעורר מבחינתו את הרגשות הכי חזקים. ניתן לבחור בין מגוון רחב של סלעים כמו: סלע לקט פראי,  מצבות מסלע בזלת, מצבות סלע גבישי ועוד. בנוסף, כמובן שאתם גם יכולים לבחור את גודל הסלע כך שזה עוד נתון שיש לתת עליו את הדעת. אם חשבתם לרגע שכעת אתם צריכים לצאת למסע חיפוש אחר הסלע המתאים למצבה, ואם חשבתם שעליכם לעשות זאת לבד, אתם טועים. יש היום חברות שונות שיכולות לסייע לכם בנושא הזה וליצור עבור האדם היקר שנפטר בדיוק את המצבה המבוקשת. עם זאת, כדאי לדעת שכמו שקורה בתחומים אחרים, גם כאן אנחנו יכולים לראות הבדלים בין החברות השונות, בין אם זה ברמת המחיר, השירות או איכות הסלעים. לכן, אם אתם מחפשים את הטוב ביותר ומעונינים בתהליך בחירת מצבות  בצורה הטובה ביותר ואם אתם רוצים לדעת שהמצבה תצא מכובדת ויפה, אנחנו בחברת מצבה.קום זו הבחירה הנכונה. צרו עמנו קשר עוד היום ותראו שלא תתאכזבו.

[contact-form-7 id=”26509″ title=”צור קשר רחב”]