מצבות

כאשר אתם עומדים ברגעים הקשים בו אתם מלווים את יקירכם למנוחתו האחרונה, אתם חווים אבל קשה, אובדן ותחושות קשות ולעיתים מבלבלות.

ברור שאתם רוצים להנציח את יקירכם במצבה מיוחדת על מנת לכבד את זכרו ולייקר את חלקת הקבר באופן המיוחד והמכובד ביותר.

אנחנו נמצאים בדיוק בצומת הרגישה הזו אשר בה אנחנו למעשה מסייעים לכם לבחור את המצבה המיוחדת שמדברת אל ליבכם והיא זו שתסייע לכם להקל על רגשותיכם. כי בכך אתם עושים ככל יכולתכם למען כבוד הנפטר ולזכרו.

מצבות שלא רואים בכל מקום

יש הרבה מצבות שהן פחות או יותר אותן המצבות. אין בהן הרבה חידושים והן לא ממש ייחודיות ובעלות נוכחות.

מנגד, יש מצבות מיוחדות שאף אחד לא נשאר אדיש למולן. מדובר במצבות העשויות מחומרי אבן מיוחדים ונדירים.

אנחנו מציעים בדיוק את הנישה הזו ואת המצבות הייחודיות והמושקעות הללו.

אנחנו מייבאים סלעים ממדינות רבות בעולם וגם ממקומות נדירים כאן בארץ. הסלעים והאבנים הללו מושפעים כל אחד מהמקומות משם הם מגיעים. אם זה מהמלחים באדמה ואם זה מהמשקעים והאקלים כאשר כל סלע הוא משהו אחר עם התכונות הייחודיות שלו, עם המראה הייחודי ועם הטקסטורה המיוחדת לו.

מצבה על פי סוג הקבורה

המצבה אמורה להיות בהתאם לסוג הקבורה. בארץ נהוגים מספר סוגי קבורה. יש קבורה רמה ויש קבורת שדה. יש קבורה זוגית או משפחתית ויש קבורת סנהדרין שזוהי קבורה בקומות. בכל קבר יש את סוג המצבה המתאים.

אנחנו מציעים לכל אחד את המצבה המתאימה בהתאם לסוג הקבורה כאשר הכול נעשה מסלע טבעי בהתאם לגודל הרצוי ועל פי המידה המדויקת הרצויה.

מעבר לכך אנחנו מלווים את המשפחה האבלה לאורך כל התהליך עד להקמת המצבה.

אנחנו מודעים לקושי הרגשי המלווה את האבלים בשלבים הללו ובגלל הקושי והבלבול שעשויים להתעורר בעת הבחירה בסוג המצבה, אנחנו מייעצים ומסייעים למשפחה לקבל את ההחלטה הכי טובה עבורם שתיתן להם את המענה המדויק לצרכים שלהם.

אנחנו גם מסייעים בכל מה שקשור לניסוח של הכיתוב על גבי המצבה כמו גם בעיצוב הכללי של חלקת הקבר כולו.