הדבר הנורא והקשה מכל הוא לאבד אדם קרוב מאוד. זוהי תקופה קשה ואכזרית במיוחד, בה צריך להיות חזקים כמה שאפשר. על אף כל הקושי, יש להתגייס על מנת לבחור מצבות לזכר קרובינו. מצבה מכובדת, שתשריש את ערכיו של המנוח/ה ותנציח את זכרו/ה בצורה הטובה והמכובדת ביותר שניתן.

מצבות לזכר קרובינו מצבות במרכז

כיצד בוחרים מצבות לזכר קרובינו?

בחירת מצבה הוא דבר לא פשוט, לאור העובדה שיש להתמודד עם אובדן של אדם קרוב וחשוב לנו, שהכרנו בערך כל חיינו. אך חשוב להתאסף, לצבור את שארית הכוחות שנותרו, כדי להתמודד עם סוגיית בחירת המצבה, שהיא מאוד חשובה. על הנפטר לקבל את הכבוד הראוי האחרון, באמצעות בחירת מצבות לזכר קרובינו בצורה ראויה ומכובדת. כיצד בוחרים מצבה? קודם כל חושבים מהו המסר שהנפטר היה רוצה להעביר על גבי מצבתו, מהו הדבר שהוא השאיר לעולם וחורטים זאת על גבי המצבה. בחירת העיצוב מתאפיינת בהתאם לאופי המנוח, במידה והמנוח היה אדם צנוע מאוד, מצבת אבן עדינה ופשוטה יכולה להתאים. במידה והמנוח היה אדם מאוד גדול ומוכר, מצבת אבן יותר יוקרתית ומוחצנת יכולה להתאים. הבחירה של המצבה צריכה להיות בהתאם לאורח חייו של המנוח. אנשים קרובים במיוחד, ידעו לעשות בחירה מושכלת, מתוך הכרה וקרבה עמוקה אל המנוח.

מצבה. קום – אתך לאורך כל הדרך מצבות במרכז

אנו מודעים לכך שבחירת מצבה הוא דבר לא קל, במיוחד בזמן כה רגיש ועצוב. לכן, אנו כאן כדי ללוות אתכם בתהליך הבחירה וסיוע בכל דבר שתצטרכו. במתחם שלנו בביל”ו סנטר, תוכלו למצוא המון סוגים של סלעים לעיצוב מצבות לבחירתכם, בהתאם לתקציב שיש ברשותכם ובהתאם לסגנון אותו תרצו עבור עיצוב מצבת המנוח/ה. אנו מייבאים מרחבי העולם מבחר סלעים באיכות גבוהה במיוחד עבור מצבות במחיר נוח לכל כיס. חשוב לנו שתרגישו בנוח ותקבלו את השירות הטוב ביותר, על מנת שתוכלו לסיים במהרה את עניין בחירת המצבה ולהתפנות רגשית אל עניינים אחרים, חשובים לא פחות.

בצער רב נאלצתם לבחור מצבה עבור אדם קרוב לליבכם? אנחנו כאן בשבילכם.

 מוזמנים להגיע אל המתחם שלנו, שצמוד למרכז הקניות ביל”ו סנטר ולקבל שירות מלא באהבה. ליצירת קשר חייגו 08-8599945