אף אחד לא רוצה לחשוב על יומו האחרון ועל המוות הממתין לו מעבר לפינה. ברור שכל הנושא של קניית חלקת קבר ובחירת מצבה כאשר האדם קונה אותה לעצמו עשוי להיות נושא מאוד מורכב ואפילו מעיק. אך אי אפשר להתכחש לכך כי מדובר בדבר שמוטב לתכנן אותו מבעוד מועד. היות וכך יכולים אנשים ובייחוד בני זוג לשלוט על המקום בו הם ייקברו בבוא העת לאחר זקנה ושיבה.

אז נכון שזה לא קל אך יש הטוענים כי רכישת חלקת קבר זוהי סגולה לאריכות ימים. אז מה הבעיה בעצם לעשות את זה?

במיוחד אם מדובר בבני זוג שרוצים להיקבר בקבורה זוגית עם מצבה זוגית, הרי שהתכנון המקדים הינו חשוב ביותר.

איך מתכננים מצבה כפולה?

בשלב הראשוני יש לבחור את סוג המצבה. אנחנו מציעים מגוון אדיר של אפשרויות ומבחר גדול של אבנים. יש את המצבות אבן ירושלמית ויש מצבות העשויות מסלעים מיוחדים ומקוריים. אם בני הזוג רוצים לבחור לעצמם את המצבה, הם בהחלט יוכלו לעשות את זה ובקלות יחסית.

אם מדובר בצאצאים ובבני המשפחה שבאים לבחור את המצבה, שם כבר עשויים להתעורר חילוקי דעות בין הילדים.

אך בגלל שמדובר בנושא שעשוי להיות כל כך טעון וכל כך לא קל, על כן, אנחנו מושיטים יד תומכת ומבינה ומסייעים בבחירה חכמה ונכונה של המצבה.

מצבות מיוחדות

מעבר למצבות הרגילות והחדגוניות המקובלות בבתי העלמין, יש לנו מגוון עשיר ורחב של אפשרויות.

יש לנו מצבות מסלעים מסוגים שונים ומגוונים.

הסלעים מגיעים אלינו ממקומות רבים בארץ וגם מהעולם הגדול. סוגי הסלעים הם שונים מאחד לשני, הם מרהיבים ומיוחדים, עם טקסטורות שונות ובמראה ייחודי כל אחד מהם.

מעבר למצבה עצמה אנחנו גם מציעים את התוספות השונות כמו צמחיה סביב חלקת הקבר, את פינת הישיבה שתהיה נוחה לאנשים העולים לקבר ובאופן כללי את הטיפוח ואת ההשלמה לכל האזור של הקבר.

הרבה זוגות מבקשים להישאר יחד גם לאחר מותם. אנחנו מאפשרים את הדבר ומציעים מגוון הצעות ואפשרויות שיאפשרו לצאצאים להנציח את זכרם של ההורים.

מצבה זוגית