מצבות מסלעים מיוחדים – הנצחה מרגשת

כאשר אדם יקר לנו הולך לעולמו, כל שנותר לנו ממנו אלו זיכרונות ומצבה. לכן אין זה פלא שמשפחות רבות מתלבטות באיזו מצבה לבחור. אנחנו, בחברת מצבה.קום, מציעים לכם דרך מיוחדת להנציח את זכרם באמצעות הנצחה מרגשת עם מצבות מסלעים מיוחדים.

הנצחה מרגשת ועוצמתית

נכון, ברגעים הללו בהם אתם מתאבלים על מותו של אדם קרוב, עיסוק בדברים חומריים וקבלת החלטות לגבי סוג המצבה ומה לכתוב עליה, יכול להיראות שולי, אך אנחנו במצבה.קום חושבים דווקא להיפך. מלבד ההשפעה התרפויטית שיש להסחת הדעת מן העצב והיגון, בחירת מצבה היא דרך להנציח את הקרובים אליכם ולהביע, בפעם האחרונה, את הגעגועים אליהם. במצבה.קום אנו מציעים לכם הנצחה מרגשת עם מצבות, על ידי בחירת מצבות מסלעים מיוחדים.

למה כדאי לבחור במצבות מסלעים מיוחדים?

בחירת מצבות מסלעים מיוחדים זו דרך להביא לידי ביטוי את אופיו הייחודי של הנפטר ואת המשמעות שלו עבורכם. במה שונים הסלעים שאנו מציעים מהאבן הרגילה המשמשת לבניית מצבות? בכל אחד ואחד מן האופנים הבאים:

  • בניגוד לאבן המיוצרת באופן תעשייתי, את הסלעים המיוחדים אנו מייבאים ממקומות שונים בעולם וגם מישראל. לכל אבן יש סיפור משלה והיא בעלת תכונות ייחודיות. באמצעות בחירת מצבות מסלעים מיוחדים, אתם למעשה מביעים עד כמה הנפטר היה מיוחד ומשמעותי בעיניכם.
  • בתי העלמין בישראל מלאים לצערנו במצבות ולמרות שיש הבדלים בין גודל המצבות והכיתוב המופיע עליהן, הן פחות או יותר נראות אותו הדבר. לעומת זאת, מצבות המיוצרות מסלעים מיוחדים זה סיפור שונה לחלוטין, מכיוון שלכל סלע יש טקסטורה וגוון משלו והם מעניקים ייחודיות ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה. המראה הייחודי של הסלע מאפשר להביע ולגלם רעיונות גדולים כמו עצמת החיים והגעגועים לנפטר. המצבה יכולה להיות בצורה אופקית או אנכית וכך לבלוט בין יתר המצבות בבית העלמין.

יש מגוון רחב של סלעים מיוחדים מהם ניתן לייצר מצבה, אך כאשר בוחרים באפשרות זו, חשוב לוודא שמדובר בחומר גלם עמיד וחזק, המתאים לאקלים השורר בישראל. מדינת ישראל היא אמנם מדינה חמה יחסית, אך בחודשי החורף יכולים להיות גשמים עזים וגם אחוזי הלחות נחשבים לגבוהים.

כדי שהמצבה תחזיק מעמד לשנים רבות ללא שחיקה או בלאי, יש לוודא שהסלע עמיד בפני רטיבות, חום ולחות.

 

מעונינים להקים עבור יקיריכם מצבה מכובדת ואיכותית? פנו אלינו בט”ל 08-8599945 או הגיעו ישירות אלינו במתחם בילו סנטר, קרית עקרון