מצבה מיוחדת

המצבה או האנדרטה הן מהדרכים שלנו להנציח מקומות, אירועים היסטוריים, יישובים וכמובן גם חלקות קבר.

יש מצבות ויש מצבות. בעוד בבתי העלמין אנחנו מוצאים בעיקר את המצבות הסטנדרטיות, תמיד אפשר יהיה להבחין פה ושם במצבות מושקעות ומיוחדות יותר. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים.

אם אתם מעוניינים להשקיע במצבה מיוחדת ולהנציח את יקירכם במשהו שיהיה ייחודי באמת, אצלינו תוכלו לקבל את מבוקשכם.

אצלינו תוכלו למצוא מגוון גדול של מצבות העשויות מסלעים מיוחדים אותם לקחנו ממקומות שונים בעומק האדמה. הסלעים הללו הגיעו אלינו ממדינות שונות בעולם הגדול והן ממעמקי האדמה בישראל.

מעבר לסלעים המיוחדים מהם נייצר את המצבה ליקירכם, נוכל לשדרג ולהוסיף עוד אבנים מיוחדות, ספסלים, צמחייה ועוד.

סלעים ייחודיים ומיוחדים

הסלע משדר עוצמה וכוח. כשאנחנו רואים סלע גדול, אנחנו חשים קטנים ממש אל מול איתני הטבע.

הסלעים המגיעים מכל העולם נוצרים בעקבות ההשפעה של התנאים הטופוגרפיים בכל מדינה. זה כולל את השפעה האקלים, ריכוז המלחים שיש באדמה ועוד תנאים שונים אשר אלו משפיעים על הסלע ומעניקים לו את התכונות שלו ואת הייחודיות שלו.

אנחנו מייבאים סלעים במגוון גדול, בגדלים שונים, בטקסטורות שונות, בצבעים מיוחדים כאשר אלו משמשים לצורך הכנת המצבות ולתכנון של מצבות מעוצבות ומיוחדות. המצבות הללו מעניקים לכל חלקת קבר את המראה הייחודי שלו ואת הנוכחות הבולטת והמיוחדת שלה.

מצבה שנושאת עימה אמירה אישית

באמצעות המצבה המעוצבת אתם יכולים להשאיר חותם אישי ואמירה שרק באמצעות מצבה מקורית וייחודית אפשר ליצור אותה.

כאשר בוחרים מצבה אפשר גם להוסיף בה כיתוב או אמירה אישית כלשהי שתהיה חקוקה ומסותתת בתוך האבן עצמה.

אפשר לשלב אותיות מתכת אותם מחברים לטקסט שעל המצבה.

מעבר לכך אפשר להוסיף חלוקי נחל ואבנים מיוחדות סביב המצבה ולהוסיף אף מקומות ישיבה סביב הקבר עבור האנשים העולים לקבר. אלו יכולים להיות ספסלים אבן שישתלבו עם כל הקונספט והעיצוב באזור המצבה.

הבחירה במצבה נעשית בתקופה קשה שבה אתם חווים אבל ואובדן. לא קל לעמוד בסיטואציה הזו. אנחנו עושים ככל יכולתנו להקל עליכם ברגעים קשים אלו ומסייעים בבחירת המצבה שתנציח את זכרו של יקירכם.